C.V. De Doldraejers

Carnaval in Zenderen

Het aftellen kan beginnen... Opkomst nieuwe hoogheden.

00
Dagen      
00
Uren         
00
Minuten    
00
Seconden
Het feest kan beginnen!

De Doldraejers

Organisatiestructuur

Commissies

Op mobiele versie
Scroll naar rechts door te slepen

Afdeling
Rol
Contactpersoon
Email
Bestuur
Voorzitter
Gerben Besselink
voorzitter@doldraejers.nl
Secretaris
Loes Platenkamp
secretaris@doldraejers.nl
Penningmeester
Cor Burink
penningmeester@doldraejers.nl
Sponsoring
Contactpersoon
Bjorn letteboer
sponsoring@doldraejers.nl
Optocht
Contactpersoon
Robert ter Haar
optocht@doldraejers.nl
Raad van 11
Voorzitter
Thomas Mentink
rv11@doldraejers.nl
Jongerenraad
Voorzitter
Mitch Wennekink
jongerenraad@doldraejers.nl
Dansmarietjes
Begeleiding
Esmee Lammers, Loes Platenkamp,
dansmarietjes@doldraejers.nl
Gala
Voorzitter
Roy Kroeze
gala@doldraejers.nl
Dweilorkest
Voorzitter
Thomas Klaassen
dweilorkest@doldraejers.nl
Raad van Plezier
Voorzitter
Bart Snijders
rvp@doldraejers.nl
Prinsengarde
Voorzitter
Marc Lansink
prinsengarde@doldraejers.nl
Kinder Commissie
Contactpersoon
Miranda Hofdstede
info@doldraejers.nl

Contactgegevens

Postadres

Contact

Naam*
Email*
Telefoonnummer*
Bericht*

De Doldraejers

Carnaval in Zenderen

© 2022 De Doldraejers. All rights reserved. Design by Fifelo BV